Bayrampaşa'dan Galibiyetle Dönüyoruz!

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı’nda karşılaşma 16:00’da başladı!

 

10.dakikada Talhanın sağ kanattan kullandığı köşe vuruşunda ön direkte coşkun yükseldi ve kafasıyla sektirdiği top defansa da çarparak Erçağ’ın önünde kaldı. Erçağ gelişine vurdu ve ilk golümüzü kaydeden isim oldu!

 

Hemen sonrasında bir kontra atakla 12.dakikada kalemize tehlikeli geldiler. Organize atağı kapanarak önleyen defansımız oldu. Ziya kaleyi karşıdan görüp vuruşunu yapsa da bu zayıf vuruşta hüseyin uzandı ve topu kontrol etti.

 

22.dakikada rakip kaleye çok etkili geldik. sağ kanatta erçağ ile başlayan atağımızda erçağın içeriye çevirdiği topu uzaklaştırdılar ancak atağımız sürdü ferhat uzaklşatırılan topu çok iyi önüne almayı başardı karşıdan vuruşunu yaptı ancak top defansa çarpıp dışarı çıktı.

 

29.dakikada yine ziya uzaktan sert bir şutla kalemizi yokladı. Ancak Ziya’nın vuruşunda top üstten auta çıktı.

 

34.dakikada çok iyi bir kontra atak geliştirdik talha orta sahada kaptığı topu sağ kanatta erçağın koşu yoluna attı. Erçağ taşıdığı topu içeriye doğru çok iyi bindiren Talha’ya ortaladı talha’nın kafa vuruşu çok az bir farkla üstten auta çıktı.

 

40.dakikada Talha sağ kanattan serbest vuruşu kullanmak üzere topun başına geçti talha’nın ortasında coşkundan önce kaleci çıkıp topu kontrol etti.

 

42.dakikada sağ kanattan geliştirdikleri atakta kalemize etkili geldiler içeriye çevrilen top ağlarımıza doğru giderken son anda Burak bu topu çizgiden çıkardı.

 

45.dakikada sol kanatta tehlikeli olabilecek bir yerden serbest vuruşu kullanmak üzere topun başına Serdar geçti.Serdar’ın ortasında defans topu uzaklaştırdı.

 

İlk yarıya uzatma eklenmedi ve takımımız soyunma odasına 1-0 üstünlükle gitti.

 

52.dakikadaki Bayrampaşa kontra atağında kalemize etkili geldiler ancak Canberk çok iyi yer tuttu ve kademeye girerek tehlikeyi uzaklaştırdı.

 

55.ve57.dakikalarda ardarda kalemize sağ kanattan tehlikeli ataklar yaptılar. Ancak iki pozisyonda da Hüseyin kalesini gole kapatmayı başardı.

 

63.dakikada kalemize çok tehlikeli geldiler. Atılan ara pasa hareketlenen Ziya bi anda hüseyinle karşı karşıya kaldı. Hüseyin alanı daralttı aşırtma vuruş sonrası top az farkla üstten dışarı gitti. Bayrampaşa’nın gole en çok yaklaştığı an oldu.

 

64.dakikada ilk oyuncu değişikliğimizde 70 numaralı formasıyla Fatih Özçelik oyun alanının kenarına gelirken yerine Enes Ata oyuna dahil oldu.

 

65.dakikada rakibinin sert müdahalesi sonrası Ferhat yazgan yerde kaldı. Bu pozisyonda hakem oyunu devam ettirdi ancak sonrasında oyun ferhat’ın sakatlığı dolayısıyla bir süre durdu.

 

67.dakikada coşkun rakibinin sert müdahalesi sonucu yerde kaldı. Hakem bu pozisyonda da oyunu devam ettirdi ancak oyun coşkun’un sakatlığı sebebiyle bir süre durakladı.

 

71.dakikada bayrampaşanın oyuncu değişikliğinde recep oyundan çıkarken Fahri Genç oyuna dahil olan isim oldu.

 

78.dakikada ikinci oyuncu değişikliğimizde Serdar Ümit Deniz yerini Hüseyin Altuğ Taş’a bıraktı.

 

85.dakikaya kadar rakibimiz Bayrampaşa ataklar geliştirse de bu atakların hiç biri tehlikeli olamadı.

 

Maçın sonuna 4 dakika oynanmayan süre eklendi.

 

Uzatmanın son dakikalarında takımımızın son oyuncu değişikliğinde Talha Mayhoş yerini Aytaç Ak’a bıraktı.

 

Maç 1-0 üztünlüğümüzle sona erdi! Bayrampaşa'dan galibiyetle dönüyoruz! Bekle bizi Sakarya!