Bayrampaşa'da sonuç 1-1

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı’nda karşılaşmaya Bayrampaşa takımı başladı.

 

13.dakikaya kadar ortada bir oyunvarken 13.dakikada kalemize etkili geldiler. sağ çaprazdan yapılan vuruş boranın üzerinden az farkla auta çıktı.

 

18.dakikada kaleyi karşıdan gören noktadan yine tehlikeli bir vuruş yaptılar ancak kalecimiz bora başarılı.

 

22.dakikada kalemize doğru gelen hızlı atakta burak rakibini yerde bıraktı ve bu hareketi sonucu sarı kartla cezalandırıldı.

 

kullanılan serbest vuruşta top coşkunun müdahalesi sonucu kornere çıktı. Kullanılan köşe vuruşunda ise boraya yapılan hareket faul.

 

29.dakikada erçağ sağdan bindirdi. arapasında coşkun yöneldi. ancak coşkun rakibinin sert müdahalesi sonucu yerde kaldı. ceza sahasının sağ çaprazından serbest vuruşu kullanmak üzere talha topun başına geçti.

 

Talha’nın vuruşu doğrudan kaleye oldu ve kaleci topu rahatlıkla kontrol etti.

 

31.dakikada ceza sahamızın sağ çaprazından tehlikeli olabilecek bir noktadan serbest vuruş kullanıyorlar. kullanılan vuruş barajda takıldı.

 

32.dakikada Hüseyin altuğ taş rakibine yaptığı hamle sonrası sarı kart gördü.

 

39.dakikada coskunla arasında yaşanan gerginlik sonrası 66 numaralı formasıyla polat ikinci sarı kart ve kırmızı kartla oyun dışı kalırken, coşkun yılmaz ise sarı kartla cezalandırıldı.

 

45.dakikada serdar umit deniz rakibine yaptığı hamle sonrası ikinci sarı kartı gördü ve kırmızı kartla oyun dışı kaldı. 

 

Maçın ilk yarısı 0-0 eşitlikle geçildi.

 

Karşılaşmanın ikinci yarısına oyuncu değişikliğiyle başladık. 70 numaralı formasıyla fatih özçelik oyun alanının kenarına gelirken yerine 21 numaralı formasıyla ferhat yazgan oyuna dahil oldu. 

 

55.dakikada kalemize etkili geldiler. sol çaprazdan yapılan vuruş az farkla üstten auta çıktı.

 

56.dakikada yine sağ kanattan etkili bir arak gerçekleştirdiler. bu pozisyonda canberkin müdahalesiyle top kornere çıktı. kornerden istedikleri gibi yararlanamadılar.

 

58.dakida sağ kanattan erçağ ile geliştirdğimiz atakta erçağın ortası defansın müdahalesi sonucu kornere çıktı. Talha’nın kullandığı kornerde yaptığı ortayı savunma uzaklaştırdı.

 

67.dakikada ikinci oyuncu değişikliğimizde coşkun yerini Mümin aysever’e bıraktı.

 

74.dakikada ferhat sol tarafta sıfır çizgisinden kaleye kadar sokuldu. içeriye çevirdiği topta altuğ golle burun buruna geldi ancak şutunda defansın müdahalesiyle top son anda kornere çıktı.

 

81.dakikada atılan arapasta mümin aysever çok iyi araya girdi ve ayağını uzatarak vurduğu topta kalecinin üstünden ağları bulmayı başardı. 

 

karşılaşmanın sonuna 4 dakikalık uzatma eklendi bu sürede uzatmanın son dakikasında sağ çaprazdan kullanılan serbest vuruşta fahrinin golüne engel olamadık ve bugolle birlikte maç 1-1 berabere sona erdi.