Güzel oyun, Net Skor, 3 Puan!

Atatürk Stadyumu’nda karşılaşmaya Denizli Büyükşehir Belediyespor başladı.

 

Karşılaşmanın henüz 1.dakikasında sol kanatta Fatih Özçelik bindirdin defansın uzaklaştırdığı topta Canberkin baskısı sonuç verdi canberk kalenin sağ öaprazından içeriya arapas çıkardı coşkunun vuruşunda top kaleciden döndü ancak Ferhat yazgan zor pozisyonu tamamlamayı başardı ve topu ağlarla buluşturan isim oldu bu golle takımımız 1-0 öne geçti!

 

5.dakikada arapaslarla kalemize etkili geldiler. Hakan akman son topta kaleciyle karşı karşıya kaldı ilk pozisyonda Bora başarılı oldu. Boradan dönen topu hakan tamamlayamadı top direğin dibinden dışarıya gitti.

 

13.dakikada sol kanattan Fatih taşıdığı topu içeride coşkunla buluşturmayı başardı. Coşkun’un vuruşunda top ağlarla buluştu. Bu golle Denizli Büyükşehir Belediyespor karşısında farkı 2’ye çıkardık.

 

20.dakikada sağ kanattan erçağ ortaladı içeride defanstan dönen topu ceza yayında Serdar kaleye gönderdi bu pozisyonda top az farkla üstten auta çıktı.

 

22.dakikada rakip yarı alanın ortasında kaleyi karşıdan gören yerden Serdar Ümit Deniz çok düzgün bir vuruş yaptı. Serdarın vuruşunda kaleci başarılı oldu. 

 

33.dakikada Zafer’in yaptığı hamle sonrası Hakan Akman yerde kaldı haem bu pozisyonu faul olarak değerlendirdi ve ceza yayının üstünden serbest vuruş kullanmak üzere topun başına Serkan geçti. Serkan serbest vuruşta topu ağlarla buluşturmayı başardı ve skoru 2-1’e getirdi.

 

37.dakikada sağ kanatta Altuğ rakibinden topu söktü aldı. kaleyi karşıdan gören noktada ceza yayına yakın bölgeden vuruşunu yaptığı altuğun vuruşunda top direkten döndü. Direkten dönen topu Coşkun tamamladı ve Skor 3-1!

 

İlk 45 dakikaya 2 dakikalık ek süre verildi. Topun toplamda 21 dk. 32 saniye oyunda kaldığı İlk yarının uzatmalarında da gol sesi çıkmadı ve takımımız soyunma odasına 2 farklı üstünlükle gidiyor.

 

Karşılaşmanın ikinci yarısı 55.dakikaya kadar genel olarak ortasaha mücadelesi şeklinde devam etti. İki ekibin de atakları olsa da bu ataklar tehlikeli pozisyonlar oluşturmadı.

 

58.dakikada Denizli Büyükşehir belediyespor ikinci oyuncu değişikliğinde 87 numaralı formasıyla ismail yedek kulübesine gelirken yerine 17 numaralı formasıyla Onur oyuna dahil oldu. 

 

61.dakikada serdar ümit deniz in sağ kanattan kullandığı serbest vuruşta tehlikeli olduk. Ancak ceza sahasında altuğ istediği vuruşu yapamadı. 

 

63.dakikada Ferhat topla birlikte hızlı çıkmak istedi. Ancak Serkan formasından çekerek Ferhat’ı engelledi ve sarı kartla cezalandırıldı.

 

64.dakikada çok iyi paslaşarak sağ kanattan organize bir atak geliştirdik. Erçağ’ın ortasında Ferhat topa çok iyi vurdu ancak rakip defans bu topu çizgiden çıkarmayı başardı.

 

65.dakikada altuğ ve fatih ile sol kanattan çok iyi ilerledik fatih içeriye girmek istedi. Defansın müdahalesiyle top kornere çıktı.

Serdar Ümit Deniz’in kullandığı köşe vuruşunda Burak’ın kafasını kaleci çıkardı.

 

68.dakikada ilk oyuncu değişikliğimizde 76 numarasıyla Coşkun Yılmaz yerini 90 numaralı Mümin Aysever’e bıraktı.

 

75.dakikada mümin ayseverle tehlikeli geldik rakibin elle müdahalesi sonucu hakem penaltı noktasını gösterdi. Penaltı vuruşunu Erçağ gole çeviren isim oldu ve skoru 4-1’e getirdi.

 

diğer iki oyuncu değişikliğimizde Altuğ yerini Murat Hacıoğlu’na, Erçağ yerini Enes Ata’ya bıraktı.

 

 

3 dakikalık uzatmada da gol sesi çıkmadı ve karşılaşma 4-1lik üstünlüğümüzle sona erdi.