FİNALDEYİZ! Biz Şampiyon Olacağız!

Karşılaşmaya başlayan taraf Sakarya Atatürk Stadyumu’nda Bülent Kocabey’in vuruşu ile Bayrampaşa oldu.

 

3.dakikada sağ kanattan çok iyi bindiren ve rakibinden önce topa ulaşan erçağ evirgen içeriye çok iyi bir pas çıkardı göğsüyle topu önüne alan fatih özçelik ise düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi vebu golle 1-0 öne geçtik.

 

Fatih gol sevincinde formasını çıkardığı için sarı kartla cezalandırıldı.

 

15.dakikada Talha ortasahada iki rakibini de geçti ve sol kanatta fatih özçeliğin önüne çok iyi bir pas çıkardı. Fatih’in içeriye çevirdiği topta ise kafayı vuran Hüseyin Altuğ Taş oldu ve Durumu 2-0’a getiren golü kaydetti. 

 

18.dakikada kaleciye atılan geri pasta Erçağ kaleciye baskı yaptı. Baskısı sonuç verdi ve kaleye gönderdiği topu son anda defans çizgiden çıkardı.

 

21.dakikada erçağa yaptığı hareket sonrası hakeme tepki gösteren Bülent Kocabey sarı kart gördü.

 

27.dakikada Erçağ rakibinin yaptığı hamle sonrası kaleyi karşıdan gören noktada yerde kaldı. Serbest vuruşu kullanmak üzere topun başına Talha Mayhoş Geçti. Talha’nın vuruşunda top az farkla auta çıktı.

 

30.dakikada sağ kanatta köşe vuruşunu kullanmak üzere topun başına Talha’nın vuruşunda zafer yükseldi ve kafa vuruşunu yaptı. Ancak kalecinin son anda hamlesiye top üst ağlarda kaldı.

 

35.dakikada Ziya atılan bir arapasta kalecimiz hüseyinle karşı karşıya geldi ancak öncesinde kalkan ofsayt bayrağı vardı.

 

39.dakikada Coşkun’un orta sahadan Solda fatihin koşu yoluna çıkardığı mükemmel pasta topla buluşan Fatih. rakiplerini geçtikten sonra kaleye çok iyi bir vuruş yaptı ve takımımızın 3. kendisinin ise 2. golünü kaydetti.

 

ilk yarının sonuna 2 dakika ilave edildi bu iki dakikada önemli bir pozisyon yaşanmadı ve soyunma odasına 3-0’lık skorla girdik.

 

Bayrampaşa takımı ikinci yarıya iki oyuncu değişikliği ile başladı. Berkay ve benhur oyun alanının kenarına gelirlerken yerine Hüseyin ve Kubilay oyuna dahil olan isimler oldu.

 

İkinci yarının hemen başında Erçağ’ın pasında fatih kaleciyle karşı karşıya kaldı. Fatih kaleye yaklaşırken topu ayağından aştı ve bu pozisyondan yararlanamadı.

 

70.dakikada ilk oyuncu değişikliğimizde 54 numaralı formasıyla Talha Mayhoş yerini Ferhat Yazgan’a bıraktı.

 

74.dakikada coşkun yılmaz bu sefer Ferhat’ın koşu yoluna çok iyi bir pas çıkardı. Kaleye kadar ilerleyen ferhat şık bir vuruşla golü buldu ve bu golle farkı 4’e çıkardık.

 

81.dakikada iki oyuncu değişikliği birden gerçekleştirdik ve Coşkun Yılmaz yerini Mümin Aysevere’ Erçağ Evirgen ise yerini Enes Ata’ya bıraktı!

 

84.dakikada sağ çaprazdan hüseyinin kalemize yaptığı güzel vuruş üst direkte patlayıp auta çıktı.

Maçın sonuna bir dakikalık uzatma eklendi.

uzatma dakikasında mümin kaleciyle karşı karşıya kaldı. Ancak bu pozisyondan faydalanamadı.

karşılaşmayı 4-0 kazanıyoruz. FİNALDEYİZ! Biz Şampiyon Olacağız! #Sakaryaspor