Bolu'da Maç Sonucu 1-1

Karşılaşmaya Bolu Atatürk Stadı’nda başlayan taraf Gümüşhanespor oldu.
 
İlk tehlikeli atağımızda 9.dakikada paslaşarak sol kanattan geldik. Ramazan Çeviğin ortası arka direkte kimseye değmeden auta çıktı.
 
Karşılaşmanın ilk 15 dakikası geride kalırken genel olarak orta saha mücadelesi şeklinde geçen maçta top kontrolü tamamen takımımızın oldu.
 
24. dakikada sol kanattan gelişen atakta beykan yerde kaldı. Beykan’a yapılan hareket sonrası Gümüşhaneli savunma oyuncusu sarı kartla cezalandırıldı.
 
27.dakikada çıklan havatopunda murat akın bir sakatlık geçirdi ve maç bir süre durakladı.
 
29.dakikada sağ kanattan çok hızlı çıktık. Cem ekincinin ortasında topu kontrol eden Coşkundan önce rakip kaleci oldu. Tehlikeli pozisyondan yararlanamadık.
 
30.dakikada beykan şimşek sağ kanattan çok etkili oldu. Sıfıra kadar indiği pozisyonda vuruşunu yaptı. Beykanın vuruşunda top yan ağlarda kaldı.
 
35.dakikada Gümüşhane sağ kanattan etkili geldi açılan ortada top kimseye değmeden auta çıktı.
 
İlk yarının sonuna 2 dakikalık uzatma eklendi. Bu iki dakikada da eşitlik bozulmadı ve takımlar soyunma odalarına 0-0lık beraberlikle gitti.
 
2. yarının hemen başında sol kanattan kullanılan serbest vuruşta Burak Bekaroğlu ters bir vuruşla topu filelerimize gönderdi. Burağın kendi kalesine attığı golle 1-0 mağlup duruma düştük.
 
Yediğimiz gol sonrası baskımızı oldukça arttırdık
 
60.dakikada ceza sahasında murat akın yerde kaldı. Ve penaltı.
 
Penaltıyı 17 numaralı formasıyla beykan şimşek kullandı. Top ve kaleci ayrı köşelere gitti ve skor 1-1!
 
75.dakikada ilk oyuncu değişikliğimizde Beykan Şimşek yerini Erçağ Evirgen’e bıraktı.
 
78.dakikada sol kanattan Cem ekinci’nin ortasında Murat arka direkte çok iyi yükseldi. Ancak top az farkla direğin dibinden dışarı çıktı.
 
85.dakikada ikinci oyuncu değişikliğimizde Cem Ekinci oyundan çıktı. Fatih Özeçlik oyuna girdi.
 
Karşılaşmanın sonuna 4 dakika ilave edildi.
 
4 dakikada da eşitlik bozulmadı ve karşılaşma 1-1 sona erdi. 

2017/2018 sezonunun ilk 5 maçında da taraftarımızdan uzak ve stadımızdan mahrum olmamıza rağmen nağmalup yolumuza devam ediyoruz. Zorlukları birlikte aşacak, yakında güzel günler göreceğiz.