BİREYLERE DEĞİL, EVRENSEL KURALLARA BAĞLI, İNSANA YATIRIM YAPAN İDEALİST BİR KULÜP

Sakaryaspor Kulübü, evrensel ve çağdaş futbol kulübü yönetim değerlerini takip ederek, etkin kurumsal kurallar çerçevesinde, tüm faaliyet alanlarında sürekli yapısını yenileyerek, çağın gereksinimlerine ayak uydurmayı kendine öncelikli hedef olarak belirler. Kısa ve uzun vadeli planlarla geleceği yapılandırmaya çaba harcayan ekipler oluşturmak, UEFA Mali Fair Play kriterlerine uymak için tüm yapılanmayı hayata geçirmek, insana yatırım yapmak, Sakaryaspor Kulübünün vazgeçilmez değerleridir.

 

ŞEFFAF, VİZYONER VE KİTLESEL İLETİŞİM YÖNTEMLERİNİ ETKİN BİÇİMDE KULLANAN ÇALIŞKAN BİR YÖNETİM

Sakaryaspor Kulübünü yöneten ekiplerin mali disiplin ve şeffaflık ilkelerini benimsemesi, eksik tüm kurumsal altyapıyı bu çerçevede yapılandırması beklenir. Yönetimler, Ülkemizin en önemli markalarından birisi olan Sakaryaspor’un futbol alanında, “İstikrar”, “Kurumsallık”, “Yenilenme”, “Güç”, “Başarı” kavramları ile daha sık anılır olmasını sağlamak için gerekli çalışmaları yaparlar. Ayrıca Kulübün toplumsal marka algısını ve bilinirliğini arttırmak için, konusunda uzman ekipler ile çalışarak, kitlesel iletişim araçlarını çağdaş standardlarda, şeffaf ve etkin yöntemlerle kullanırlar.

 

KURUCU DEĞERLERE BAĞLI, CANINI DİŞİNE TAKIP MÜCADELE EDEN, SPORTMENLİĞİ ELDEN BIRAKMAYAN BİR TAKIM

Sakaryaspor formasınının ve markasının üzerine yüklenmiş değerleri, ahlakı, kulübün özüne işlenmiş ilkeleri, şanlı tarihi kazanımları ve zorluklarda elde edilmiş tertemiz başarıları bilen, profesyonel sporcular ile çalışmak, altyapıdan ise bu kültüre bağlı gençler yetiştirmek Sakaryaspor Kulübünün öncelikli hedefidir. Sakaryaspor formasını giyip, eşsiz taraftarımızın desteğini alan her sporcunun, tüm emeğini ve çabasını şehrin birleştirici değeri olan Sakaryaspor Kulübünün başarısı için sarf etmesi, zaferler kazanmak için elinden gelen tüm çabayı terinin son damlasına kadar göstermesi ancak bunu yaparken sportmenlik, dostluk ve kardeşlik ilkelerinden asla taviz vermemesi beklenir.


icon

E-Bülten

Duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz...